Nachzte se na strnce TDENN MENU, informace o polednm menu na restaurace a penzionu Blatenks dvr
  • Kliknutm pepnete do etiny
  • Switch to English
  • Chrochro

Návrat zpět na hlavní stránku

FIREMNÍ AKCE

Penzion Blatenský dvůr nabízí příjemné prostředí pro konání firemních akcí. Firemní akce lze pořádat formou prezentačních nebo školicích akcí. Blatenský Dvůr je také místo, kde lze strávit v rámci firemní akce velice příjemný romantický večer s hořícími svíčkami nebo zajímavé odpoledne při sportovní zábavě.

FIREMNÍ AKCE – MÍSTO PRO ŠKOLENÍ

Pokud hledáte prostory pro pořádání školení, přednášky, konference či firemní setkání pro zaměstnance, právě jste nalezli správné místo. Pro pořádání firemních akcí poskytujeme stylový salónek i ubytování.

FIREMNÍ AKCE - OSLAVA I VEČÍREK

Chcete-li uspořádat firemní oslavu nebo firemní večírek, penzion a restaurace Blatenský Dvůr Vám nabízí vhodné a atraktivní prostředí. Slavnostní akce jsou naší doménou a pracovní kolektiv podniku Blatenský Dvůr se bude ochotně podílet na průběhu slavnostní akce. Pro slavnostní příležitosti je Blatenský Dvůr připraven poskytnout Vám maximální komfort a skvělou atmosféru.

FIREMNÍ RESTAURACE A NABÍDKA MENU

V rámci firemní akce můžete využít nejen příjemné prostředí naší restaurace a nabídku zajímavých specialit, připravíme pro Vás jakékoliv menu, raut či slavnostní tabuli. Máte-li zájem, sestavíme Vám nabídku podle Vašich požadavků nebo můžete k sestavení menu využít naší fantazii.Návrat zpět na hlavní stránkuKliknutím se přesunete zpět na začátek stránky Nahoru

COPYRIGHT 2010 - 2013 © Penzion a restaurace Blatenský dvůr - All rights reserved

>> Spojení - rezervace Ubytování, rezervace Restaurace